Your Cart

Tel: +370 666 11235

Nemokamas siuntimas į paštomatus nuo 50EUR

Apie mus

Itin kokybiški daiktai namams ir kelionėms

Butti boutique

Eame šiuolaikiškas butikas, specializuojantis į itin kokybiškas namų, išgvykų ir maisto ruošimo prekes. Patys gaminame Butti nerūdyjančio plieno gertuves, stiklo gertuves. Papildomai dirbame su garsiausiais namų prekių prekės ženklais. Atrenkame tik itin kokybiškas, stilingas ir patvarias prekes namams.

Butti gertuvių gamyba

Butti gertuvės

But'ti gertuves kuriame nuo 2017 metų! Daugiau nei 10.000 laimingų klientų! But’ti – daugiau nei buteliukas, tai – gyvenimo būdas. Pasaulyje, kuriame stilius įgauna didesnį vaidmenį nei vien tik graži apranga, savo ribas plėsti privalome ir mes. Drauge, but’ti buteliukais, praturtiname mados sąvoką suteikdami jai atsakingumo vaidmenį. Ar ir Tau pabodo, vaikštinėjant gražiausiais Lietuvos miškais trypčioti ant išmestų plastikinių buteliukų? Nuvykus prie jūros, vietoje į krantą išmetamo gintaro, rasti plastiko liekanas? But’ti – dizainerių kurtas mados aksesuaras tapsiantis priešnuodžiu pigiems, pasaulį teršiantiems plastikiniams buteliukams. Kurkime gražesnį pasaulį stilingu būdu. Kai kitą kartą gurkšnosite kavą, kuri bus tobulos temperatūros ištisas 12 val. (tiek laiko buteliukas gėrimus išlaikys karštais), Jūsų rankose puikuosis ne tik išskirtinė stiliaus detalė, bet ir stiprus pareiškimas – aš nesu abėjingas. Vaisių kokteilis, kurį pasigaminsite ryte, paliktas automobilyje net kaitros metu, saugiai lauks Jūsų darbo pabaigos ir bus puikus užkandis, neleidžiantis padauginti maisto vakarienės metu (gėrimai šaltais buteliuke išlieka iki 24 val.). Svarbiausia but’ti istorijos dalis esi TU, todėl dedame visas pastangas, kad Tavo istorija su but’ti būtų nepamirštama – atsakysime į visus Tau rūpimus klausimus, siuntas visuomet pristatysime laiku bei visą parą lauksime Tavo selfie ir būtinai atsiųsime savąjį.

naujausi trendai

Krištolas ir porcelianas

Plėsdami "Butti" asortimentą, susifokusavome į keletą temų - tai itin kokybiškas porcelianas ir krištolas. Tai paskutiniu metu itin populiarėjantys - spalvoto porceliano, istorinio krištolo produktai.

Atsakingi gamtai

Daugiau atsakingumo!

Mūsų misija - mažiau plastiko gyvenime. Kuriame stilingus gertuves, termosus ir buteliukus, tam kad naudotumėte mažiau plastiko. Kiekvieną pavasarį surenkame daugiau nei 500kg plastiko iš miškų, ežerų ir pievų. 10% nuo parduotų but'ti gertuvių skiriame talkai - organizuojame šiukšlių/plastiko surinkimą iš skirtingų Lietuvos regionų. Nori prisijungti prie talkos? Rašyk talka@butti.shop. Apie talką, rezultatus skelbiame savo socialiniuose tinkluose.

moto

Dizainas Kuria Gyvenimą: Kokybė, Stilius ir Praktiškumas Kasdienybei!

Nemokamas siuntimas

Užsakymams nuo 50EUR

Nemokamas grąžinimas

Netiko prekė? Gražinkite per 2 savaites.

Kokybės garantija

Specialus kokybės patikrinimo procesas

Saugus atsiskaitymas

Galite atsiskaityti visais atsiksaitymo būdais

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare