Gertuvės

Gertuvės – aukštos kokybės ir draugiškos kainos garantija. Atraskite patvarias ir madingas gertuves visoms amžiaus grupėms bei įvairioms aktyvumo formoms – tai puikus pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems, tiek sporto mėgėjams.  Šios gertuvės nustebins jus ne tik įspūdingu dizainu, bet ir praktiškomis funkcijomis – šiaudeliais, filtrais, atsparumu išsiliejimui, pritaikymu dviračiams ir daugybe kitų privalumų, kurie padarys kasdienybę dar patogesnę. Rinkitės aukštos kokybės gertuves už prieinamą kainą!

Show Filters

Gertuvės

Gertuvės vandeniui tapo būtinu daugelio žmonių visame pasaulyje aksesuaru. Stikliniai/metaliniai buteliai-gertuvės yra patogus ir ekologiškas būdas gerti pajankamą kiekį vandens kiekvieną dieną. Tačiau, kadangi yra tiek daug skirtingų gertuvių rūšių, gali būti sudėtinga išsirinkti tinkamiausią.

Tiek nerūdijančio plieno, tiek stiklo gertuvės vandeniui turi savo privalumų ir trūkumų, o pasirinkimas galiausiai priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir naudojimo atvejų. Nerūdijančio plieno vandens gertuvės yra patvarios, tvarios ir puikiai tinka veiklai lauke,  į darbą ir kelionėms. Stiklinės gertuvės vandeniui yra elegantiškos, tvarios ir puikiai tinka naudoti namuose, biure ir restorane. Nepriklausomai nuo to, kokio tipo gertuvę vandeniui pasirinksite, investicija į daugkartinio naudojimo ir tvarų variantą – tai puikus būdas sumažinti atliekų kiekį ir poveikį aplinkai iš išgerti pakankamą kiekį vandens.

Metalinės / nerūdijančio plieno gertuvės

Metalinės gertuvės yra ekologiškas, stilingas ir praktiškas būdas išgerti pakankamą kiekį vandens. Jis gali ilgai išlaikyti gėrimus karštus arba šaltus, todėl puikiai tinka nuolat keliaujantiems arba lauke dirbantiems žmonėms.  Metalinės gertuvės taip pat yra patvarios ir lengvai valomos, todėl yra ilgalaikė investicija. Rinkdamiesi metalinę gertuvę žengsite žingsnį tvarios ateities link ir kartu mėgausitės praktišku ir stilingu aksesuaru.

Populiariausios gertuvės

Vienas populiariausių nerūdijančio plieno gertuvių prekės ženklų Lietuvoje yra „Butti”. Žinomi dėl išskirtinių dizainų ir aukštos kokybės izoliacijos technologijos, gali išlaikyti gėrimus karštus iki 12 valandų, o šaltus – iki 24 valandų.  Butti yra populiarus pasirinkimas lauko entuziastams, sportininkams ir kasdieniams naudotojams.

Stiklinės gertuvės

Stikliniai gertuvės yra ekologiškas, patvarus ir stilingas būdas išgerti pakankamą kiekį vandens. Jos pagamintos iš borosilikatinio stiklo, gali atlaikyti atsitiktinius kritimus ar smūgius, todėl puikiai tinka nuolat keliaujantiems žmonėms. Jas taip pat lengva valyti ir jose nėra BPA, todėl yra saugus ir sveikas pasirinkimas. Rinkdamies stiklinę gertuve, pagamintą iš borosilikatinio stiklo, žengsite žingsnį tvarios ateities link.

Vienas iš pagrindinių klaidingų įsitikinimų apie stiklines gertuves yra tai, kad jos yra trapios ir linkusios sudužti. Tačiau stiklinės gertuvės, pagamintos iš borosilikatinio stiklo, yra labai patvarios ir gali atlaikyti atsitiktinius kritimus ar smūgius. Borosilikatinis stiklas – tai šiluminiam šokui atsparus ir tvirtesnis nei įprastas stiklas. Tai reiškia, kad jis gali atlaikyti ekstremalius temperatūros pokyčius ir nedūžta.

Aksesuarai gertuvėms

Pristatome specialius aksesuarus gertuvėms: rankenas, kamščius, šepečius ir valymo tabletes.

Rankenos – specialios lanksčios rankenos gertuvėms, kurios leis patogiai neštis, naudoti gertuves.

Silikoninis šepetys gertuvėms – sunku valyti gertuves, specialus, silikoninis šepetys gertuvėms.

Valymo tabletės – tirpstančios valymo tabletės gertuvėms, įmeskite tabletę, užpilkite karštu vandeniu ir Jūsų gertuvė bus kaip nauja.

Gertuvės vaikams

Nerūdijančio plieno gertuvės vaikams yra puiki investicija tėvams, norintiems suteikti savo vaikams ekologišką, patvarų ir saugų būdą suvartoti pakankamą kiekį vandens. Šiuose gertuvėse gėrimai išlieka šalti 24 valandas, o karšti – 12 valandų, todėl jos puikiai tinka bet kuriuo metų laiku. Be to, jos neturi šiaudelio, o tai yra privalumas vaikų burnos vystymuisi, ir yra lengvos bei patvarios, todėl juos lengva nešiotis su savimi. Su Butti gertuvėmis vaikams tėvai gali daryti teigiamą poveikį aplinkai ir kartu suteikti vaikams saugų ir praktišką būdą išgerti pakankamą kiekį vandens.

Gertuvės – kiek trunka pristatymas?

Dažniausiai pristatome per 2-3 dienas.

Kokios gertuvės populiariausios  šiais metais?

Kokios gertuvės turi daugiausiai atsiliepimų?

Kaip išsirinkti geriausią gertuvę?

Įsigydami gertuvę, svarbiausia atkreipti dėmesį į medžiagą: nerūdijantis plienas išlaiko temperatūrą, plastikas yra lengvas ir praktiškas, o stiklas – ekologiškas ir sveikas. Kiekvienas variantas atitinka skirtingas jūsų gyvenimo sritis: sportui, kelionėms ar kasdieniam naudojimui.

Pasirinkite gertuvę pagal jos paskirtį. Sportui – minkštas ir lengvas plastikas, turistinėms išvykoms – patvarus metalas su filtru. Namams tinka bet koks variantas, kuris sumažins indų naudojimą ir padės lengvai atsigaivinti.

Dydis ir forma taip pat svarbūs: didesnės talpos gertuvės dviratininkams, siauresnės – sportininkams. Galiausiai, pasirinkite gertuvės angos tipą pagal patogumo preferencijas – ištraukiamas kaklelis, šiaudelis ar atsukamas dangtelis leis mėgautis sklandžia hidratacija.

Rinkitės pagal asmeninius poreikius ir nepamirškite, kad patogi ir stilinga gertuvė yra ilgalaikė investicija į jūsų sveikatą ir komfortą kasdien.