Your Cart

Tel: +370 618 39038

Nemokamas siuntimas į paštomatus nuo 50EUR

Įkvėpkite pozityvumo, arba kaip išvalyti mintis

Kiekvienam iš mūsų kartais pasitaiko blogų dienų. Nesvarbu, kokia pirminė priežastis – aplinkybės, konkretus žmogus, Mėnulio užtemimas ar tiesiog ėmęs ir išsipildęs nepalankus horoskopas – bloga diena gali įsukti begalinį blogų savaičių ar net mėnesių ratą, jei tik laiku nesiimsime priemonių išvalyti savo mintis ir nusikratyti negatyvios energijos.
Žinoma, pirmiausia reikia išmokti atsispirti tiek savo paties tamsioms mintims, tiek negatyviam aplinkos ar žmonių poveikiui. Kiekvienas turime atrasti savų būdų, labiausiai padedančių nusiteikti pozityviai. Daug lemia ir konkreti situacija – kartais pakanka palįsti po karštu dušu, nubėgti keletą kilometrų upės pakarante, o kartais tiesiog būtina savo neviltį ir apmaudą išrėkti į pagalvę – kiek tik leidžia gerklė, ir net nesvarbu, jei išgirs kaimynai. Jei įsiklausysite į savo nuojautą, greičiausiai pajusite, ko tuo metu jums reikia labiausiai. Toliau pateikiami penki būdai nuotaikai praskaidrinti – patikrinti laiko ir tinkantys daugumai žmonių. Juos išmėginti verta – bloga diena išties gali tapti geresnė!


1. Lėtas dušas, kvapnus muilas ir šiek tiek meditacijos
Vienas geriausių ir paprasčiausių mintis išvalančių ritualų. Vanduo – galingas elementas. Neskubiai, su pasimėgavimu prausiantis duše, su vandens srove pamažu nuplaukia ir slogios mintys. Tai – tarsi mažytė meditacija, puikus būdas išlaisvinti kūną ir protą iš negatyvios energijos pančių. Nuostabu, jei tuo pat metu galite kūną palepinti natūraliu, kokybišku aromatiniu muilu. Esama muilų, skirtų būtent tokiems apsivalymo ritualams, jų sudedamosios dalys bei aromatai parinkti taip, kad padėtų pašalinti įtampą ir kuo labiau atsipalaiduoti – pavyzdžiui, muilas, kurio sudėtyje yra levandų.


2. Solo joga
Grupinės jogos treniruotės – puiku, tačiau užsiimant ja savarankiškai, vienumoje, galima iš tiesų pajusti visapusę šios mankštos naudą. Likę vieni galime visiškai atsipalaiduoti, susikoncentruoti tik judesį, mankštintis ten, kur jaučiamės patogiausiai ir tada, kai esame labiausiai tam nusiteikę. Joga – patikrintas būdas pailsinti protą ir kūną po sunkios dienos, atsikratyti įtampos ir pabūti tik su savimi. Neigiamai energijai tiesiog nelieka vietos. Beje, dažnai ta blogoji energija mus palieka pykčio protrūkio pavidalu arba… su ašaromis. Sugriovus vidinius barjerus ir išlaisvinus emocijas jogos treniruotės metu visai įmanoma pajusti emocijų pliūpsnį – gali išsiveržti ir slopintas pyktis, ir liūdesys. Jei mankštinantis su grupe atrodo mandagiau šias emocijas slėpti, solo joga leidžia reaguoti spontaniškai – surikti, pravirkti… Tai – visiškai natūralus kūno ir dvasios atsakas. Tuo pat metu gilus kvėpavimas ir koncentracijos reikalaujantys tempimo pratimai neleis prarasti savitvardos ir sugrąžins emocinę pusiausvyrą, taigi joga – saugus būdas atkurti vidinę harmoniją.


3. Namų tvarkymas – paprasta ir efektyvuAsmeninė erdvė labai svarbi psichologinės pusiausvyros palaikymui. Tinkamai subalansuota aplinka padeda išlaikyti ramybę, jaustis patogiai ir saugiai, kokie agresyvūs bebūtų išoriniai dirgikliai. Jei kamuoja stresas, įtampa, irzlumas ar tiesiog į galvą plūsta negatyvios mintys, paskirkite 20-30 minučių namų ruošai. Susitvarkykite, išmeskite nereikalingus daiktus. Galbūt net kils minčių, kaip atnaujinti namų dekorą? Buities tvarkymas yra tarsi simbolinis vidinis apsivalymas, negatyvios energijos atsikratymas. Kai asmeninė erdvė taps švari, tvarkinga, įgaus struktūros ir organizuotumo, jūsų vidiniame pasaulyje taip pat atsiras daugiau harmonijos. Jei savo namuose jaučiate tvyrant neigiamą energiją, pasmilkykite džiovintų kvapiųjų žolelių, o tuomet atverkite langus – tegu visa, kas negera, palieka jūsų namus kartu su dūmais.


4. Kvapni vonia
Prisileiskite vonią šilto vandens ir įberkite specialių kvapniųjų druskų, kurios padės sumažinti įtampą bei stresą. Išjunkite šviesą – vonią teapšviečia šen bei ten išdėliotos žvakutės. Įsijunkite mėgiamos raminamai veikiančios muzikos, ir trumpam pamirškite visus rūpesčius bei ramybės neduodančius reikalus. Tegu galvoje nelieka visiškai jokių minčių – tiesiog giliai kvėpuokite, įsivaizduokite, kad su kiekvienu iškvėpimu jūsų kūnas vis labiau apsunksta, ir patogiai nugrimzkite į šiltą, maloniai odą glamonėjantį vandenį. Tai – jūsų ramybės oazė.


5. Sportas – nes blogos mintys išgaruoja su prakaitu
Energinga treniruotė – labai geras būdas paskatinti kūną gaminti daugiau endorfino, populiariai vadinamo laimės hormonu. Kai jo daugiau, ir nuotaika pagerėja akimirksniu. Sportuojant taip pat atsikratoma įtampos, negatyvių minčių, slopinamos frustracijos. Rinkitės jums patinkantį sportą – pabėgiokite, padarykite tiek atsispaudimų, kiek tik įstengiate, nueikite į bokso pamoką arba tiesiog namuose pasportuokite žiūrėdami pavyzdinę treniruotę per Youtube. Tiks net greitas užbėgimas laiptais į viršutinį pastato aukštą. Išvalykite mintis susitelkdami tik į judesį, į kūno pojūčius, leiskite blogai energijai jus palikti kartu su prakaitu – tegu treniruotė jums tampa laiku, skirtu tik sau.
Pavasaris žavus savo atbundančia gamta. Neleiskite keliems negatyviems momentas turėti ilgalaikės įtakos Jūsų tolimesniam gyvenimui. Kartu su pražįstančia augmenija ir nuostabiais paukščių garsais, atraskite savo ramybės ritualą ir, vadinamąjį, atgimimo laikotarpį pasitikime atsipalaidavę bei pozityvūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nemokamas siuntimas

Užsakymams nuo 50EUR

Nemokamas grąžinimas

Netiko prekė? Gražinkite per 2 savaites.

Kokybės garantija

Specialus kokybės patikrinimo procesas

Saugus atsiskaitymas

Galite atsiskaityti visais atsiksaitymo būdais

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare