Sąmoningo verslo dovanos

Jau kuris laikas But’ti yra sąmoningą gyvenimo būdą reprezentuojantis simbolis. But’ti puodelis ar gertuvė taps bet kurį kolegą sužavėsiančia kalėdine dovanėle, ne tik parodančia rūpestį ir meilę jam, tačiau su savimi nešančią globalesnę sąmoningumo idėją. Dovanėles rinksiesi iš didesnio asortimento nei butti.lt parduotuvėje!

Dovanok but’ti gertuvę, graviruotą Jūsų įmonės logotipu savo kolegoms, klientams ir partneriams ir visus ateinančius metus džiaukis teisingo pasirinkimo kuriama pridėtine verte. Šią dovaną gavę žmonės kasdien naudos gertuvę, priminsiančią jiems ir aplinkiniams apie išskirtinį dėmesį savo kolegoms bei atsakingą vartojimą puoselėjančią Tavo įmonę. Užuot darydamas įprastų įmonių klaidą (čia, be abejo, turiu omenyje banalią ir pirmą savaitę pamirštamą kalėdinę dovaną!), tu pasirinkai originalų sprendimą, komunikuojantį prasmingą žinutę žmogui apie įmonę. 

 Kodėl rinktis but’ti? 

  • Pritaikysime ypatingą kainą Jūsų įmonei.
  • Buteliukus ar puodelius rinksitės iš didesnio asortimento nei butti.lt parduotuvėje
  • Tiek buteliukus, tiek puodelius galime graviruoti Jūsų įmonės logotipu.
  • Galimas buteliukų personalizavimas kiekvienam darbuotojui, užrašant vardą ar inicialus ant buteliuko. 
  • Įmonėms, kiekvienais metais stebinančioms super apgalvotomis dovanomis, siūlome sukurti išskirtinį, vienetinį pakuotės dizainą, atitinakntį Jūsų prekinio ženklo stilistiką.
  • Užsakyme galite kompelktuoti kelis skirtingus buteliukų ar puodelių dizainus.
  • Galite rinktis iš plataus dizaino bei kainų spektro. 
  • Buteliukų užsakymas pradedamas ruošti kitą dieną po susitarimo.

Jei šypseną kolegų veiduose nori pamatyti taip pat, kaip aš šypseną tavąjame, taip pat vienu sprendimu įtikinti pasaulį, jog Tavo įmonė puoselėja eco friendly vertybes bei tapti stilingos darbo aplinkos herojumi, susisiek su manimi (Justina) ir aptarsime visas kalėdinės dovanos projekto galimybes. Padėsiu išrinkti tinkamiausius variantus Tavo kolegoms ir partneriams ir asmeniškai pasirūpinsiu pilnu paruošimu bei pristatymu.

Dovanėles rinktis galėsi iš didesnio asortimento, nei yra butti.shop e. parduotuvėje.

Jei dar nesam pažįstami, nekantrauju susipažinti dabar pat! Rašyk shop@butti.shop arba skambink telefonu + 370 618 39038